’Başarılı Tedavi – Güvenli Sosyalleşme ve Mutlu Hasta’’ Sloganıyla Başarılarımızı Sürdürüyoruz
26 Mayıs 2021

’Başarılı Tedavi – Güvenli Sosyalleşme ve Mutlu Hasta’’ Sloganıyla Başarılarımızı Sürdürüyor
uzHastanemiz Ulusal ve uluslararası alanda, modern tıbbın ulaştığı en üst düzey sağlık uygulamalarını takip ederek, alanında başarılı doktorları ve gelişmiş sağlık hizmetlerinin yanı sıra sunduğu güvenli sosyal faaliyetler ile Mersin kültürünün, tarihinin tanıtımı ve hastalarının eğlenmesi için fırsat sunuyor.

Yaklaşık 4 aydır tedavisi süren Hastaların Hekiminden Görüş ve Covid-19 süreci ile ilgili tedbirler alınarak Mersin kültür tarihi tanıtıldı ve en uzun kıyı şeridine sahip Mersin ilin mükemmel suları ile hastalar ve aileleri buluşturuldu.

Uluslararası Sağlık Turizmi çalışanları  “Sağlık sadece hastalık ve sakatlığın olmayışı değil, beden, ruh, sosyal ve spiritüel yönden tam iyilik halidir” hastalarımız medikal tedavilerini alırken hastalarımızın ruhsal, sosyal ve spiritüel yönden de tam bir iyilik bulmalarını umuyoruz ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz’’ ifadelerini kullandılar. Çok keyifli bir gün geçirdiklerini ifade eden hastalar ve aileleri Uluslararası sağlık turizmi çalışanlarına teşekkür etti.